Mikro Casus Kulaklık

Mikro Casus Kulaklık

Mikro Casus Kulaklık

Mikro Casus Kulaklık

Firmamızda bulunan mikro casus kulaklık, kulak kanalınıza taktığınız gizli bir kulak içi gizli kulaklık ürünleridir. MP3 veya telefon görüşmeleri için görünmez bir casus kulaklık görevi görür. Sizler için temin ettiğimiz bu ürünler sayesinde kimse fark etmeden bir şeyler duyabilir veya dinleyebilirsiniz. Mikro kulaklıklar, sınırsız mesafelerde ve çok yüksek kalitede önerileri alabilen casus kulaklıklardır.

Kulağınızda bulunan alıcı kulaklık, sinyalleri bir boyun halkasına eklenen endüksiyon anteni aracılığıyla alır. Endüktif bobine bir cep telefonu, GSM kutusu veya giysilerle gizlenmiş bir alıcı-verici tarafından güç verilir ve mikro kulaklığa 1,55 KV’luk bir mikro pil ile güç sağlanır.

Casus Kulaklık Nerelerde Kullanılır?

Bir mini casus kulaklık ürünü neredeyse tespit edilemezdir ve bu da onu gizli bir görevdeki en büyük varlığınız yapar. Kolluk kuvvetleri bunu özellikle gizli operasyonlar sırasında gizli görevler ve iletişim için kullanabilir. Firmamızda kullanımına en uygun mikro casus kulaklık ürünlerini satın alabilirsiniz. Genellikle şu alanlarda kullanılabilirler;

  • Muhabirler ve çapalar, yapımcılarından öneriler almak için bunu kullanabilir.
  • TV programı sunucuları, mikro kulaklığı kullanarak prodüksiyon ekiplerinden öneriler de alabilir.
  • Siyasi şahsiyetler, hayati öneriler almak için bilgilendirmeler, tartışmalar ve basın toplantıları sırasında mikro kulaklığı kullanabilir.
  • Aktörler, doğru diyalog teslimi ve zamanında sahne değişimi için tiyatrodaki bilgi isteminden öneriler almak için bunu kullanabilir.

Mikro Kulaklık Fiyatları

Firmamızda siz değerli müşterilerimize sunduğumuz mini casus kulaklık fiyatları, piyasadaki ürünlere oranla daha uygun fiyatlıdır. Ayrıca kullandığımız teknik ekipmanlar ve teknolojiler son derece yeni ve kalitelidir. Dilerseniz bizlerden alacağınız ürünlerin ön denemesini yapabilir ve bu şekilde satın alabilirsiniz.

Bu mini casus kulaklık sistemi ile konuşma bilgilerini kablolar olmadan, gizlice ve her şeyden önce görünmez bir şekilde gönderip alabilirsiniz. Pek çok farklı işlevlerde kullanabileceğiniz ürünlere internet sitemizden satın alabilirsiniz. Sizler için satışa sunduğumuz ürünlerin satış, bakım ve onarım işlemlerini yapmakta, memnuniyetinize önem veriyoruz. Bizleri arayarak fiyat ve teknik kullanım bilgisi alabilirsiniz.