VİP GİZLİ KAMERA

Hakkımızda

VİP TEKNOLOJİ

Veri iletişim sektöründe uluslararası standartları gözeterek yüksek kalite standartlarında ip kamera, analog ve dijital kameralar, gizli kamera, gps takip cihazları, ses kayıt cihazları ithalat ve toptan perakende satış yapan Vipgizlikamera.com 2012 yılından beri müşterilerinin bilgi teknolojileri içinde olan tüm İP çözümlerine ilişkin beklentilerini “ Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti “ ilkesiyle güvenilir, kalıcı ve yenilikçi karşılama hedefi ile çalışmaktadır.

Vipgizlikamera.com sürekli gelişen güncel internet sitesi ve profesyonel çalışan kadrosuyla müşterilerine; üstün teknolojili ürünleri, güvenli bir şekilde internet üzerinden online alışveriş yapabilme imkanını sunmaktadır.

www.vipgizlikamera.com bir Vip Teknoloji iştirakidir.

VİP GİZLİ KAMERA

GİZLİLİĞİNİZ ve GÜVENLİĞİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

2012
'DEN BERİ
+2000
MUTLU MÜŞTERİ
%100
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
2
OFİS
%100
GÜVENİLİR
%100
GİZLİ KARGO

V.İ.P. Gizli Kamera

Sipariş & Bilgi

+90 (545) 253 30 44

+90 (212) 523 30 88

www.vipgizlikamera.com

————————————————————————-

!!! YASAL UYARI !!!

Tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs. gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Tüm ürünlerimizde bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz..!

Güvenliğiniz, Aile Güvenliği, Çocuk güvenliği ve Personel Takibi Gibi Durumlar İçin Geliştirilmiştir.

Ürünlerimizin Farklı Şekilde, Kişisel Hak ve Özgürlükleri ve İnsanların Özel Hayatını İhlal Edecek Şekilde Kullanılması Kanunen YASAKTIR.