Gözlük Kameralar

Gözlük Kameralar

Gözlük Kameralar

Gözlük Kameralar

Firmamızda farklı amaçlar için talep edebileceğiniz çeşitli gözlük kameralar satışa sunulmuştur. Bu ürünler normal gözlükleriniz gibi zararsız görünüyorlar, ancak çerçevelerin içine yerleştirilmiş, önemli miktarda çekim yapabilen bir video kaydedici aparatı bulunmaktadır. Bu yetenek size masum gözlük kisvesi altında güvenilir bir kayıt cihazı sağlar. Özellikle gerekli ortamlarda kimse fark etmeden rahatlıkla çekim yapmanıza olanak tanımaktadır.

Gizli kamera gözlük içine yerleştirilmektedir. Bu gözlükler genellikle bluetooth üzerinden bir akıllı telefonla eşleşir ve aramaları yanıtlamak ve dijital asistan kullanmak için yerleşik hoparlörleri ve mikrofonu olan bir kulaklık olarak çalışır. Bazılarında ayrıca, fotoğraf ve video kaydetmenize olanak tanıyan çerçevelere yerleştirilmiş kameralar bulunur. Firmamız size farklı gözlük kamera modelleri satışını sağlamaktadır.

Kamera Gözlük Fiyatları

Gözlük kameralar genellikle gizli olarak kullanılma amacına sahip teknolojik ürünlerdir. kullanıcıya faydalı özellikler sunan göze veya başa takılan giyilebilir bilgisayarlardır. Birçok akıllı gözlük, kullanıcının gördüğünün yanında bilgileri de ekleyebilmektedir. Kamera gözlük fiyatları model ve teknolojisine göre farklılık göstermektedir. Firmamız gözlük kamera modelleri konusunda farklı seçeneklere sahiptir.

Sizler de gözlük kameraya farklı amaçlar için ihtiyaç duyuyorsanız bizlerden bilgi ve fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Yıllardır verdiğimiz hizmetler ile müşterilerimizin memnuniyetine ve konforuna önem vermekteyiz. Akıllı gözlükler, head-up display (HUD) veya telefonun uzaktan kumandası için bir dahili hat olarak çalışabilir ve kullanıcıyı aramalar, SMS mesajları, e-postalar ve takvim davetleri gibi iletişim verileri konusunda uyarabilir. Ayrıca bu gözlüklere kamera eklenerek görüntü almaları ve kaydetmeleri de sağlanmaktadır.

Casus Kameralı Gözlük

Sizlere en kaliteli malzeme ve son teknoloji ile üretilmiş gözlük kameralardan satıyoruz. Ayrıca bu ürünlerin kullanımı hakkında deneme ve bilgi alma imkânınız da bulunmaktadır. Bizleri arayarak sipariş verebilirsiniz.