Telefon Takip Programı

Telefon Takip Programı

Casus Programı, Telefon Takip, Casus Yazılım

 iTelefon Takip Programı

Bir cep telefonunun konumu, el cihazında yüklü olan istemci yazılımı kullanılarak belirlenebilir. Bu teknik, sürekli olarak taşıyıcıya gönderilen hücre tanımlaması, ev ve komşu hücrelerin sinyal güçleri ile konumunu koyarak ahizenin konumunu belirler. Telefon takip programı ile kişilerin telefonlarına erişmek mümkündür. Eğer akıllı telefonunuz var ise, birisinin telefonunuza etkinliğinizi gizlice izleyen ve raporlayan casus yazılım yüklemesi mümkündür. Hatta birisinin cep telefonunuzun hareketlerini hiç dokunmadan izlemesi bile mümkün olmaktadır.

Çevrimiçi olarak hangi bilgileri açıklayacağınız konularında dikkatli olsanız dahi, birilerinin akıllı telefonunuzda yüklü uygulamalar aracılığı ile sizi takip etmesi gerçekleşebilir. Stalking uygulamaları gibi uygulamalar (casus yazılım ve takipçi yazılım olarak da bilinir), birilerinin sizleri gizlice izlemek için telefonunuza indirebileceği uygulamalar arasında yer almaktadır.

Telefon Takip Programı İle Neler Yapılabilir?

Telefonu izleyerek veya ebeveynlerin sakıncalı bulduğu sayıları engelleyerek çocuğun akıllı telefonlarını kontrol edebilme gibi özellikleri. Daha birçok faydalı özelliği sayesinde ebeveynler için son derece faydalı buluyor. Bu nedenle de casus programı son derece mühim olabiliyor. Firmamız, casus yazılım programı satışı yapan bir kuruluştur. İlgili teknoloji kaliteli ve kusursuz çalışma özelliğine sahiptir. Ayrıca tüm telefonlar ile uyumlu olma özelliği mevcuttur.

Cihazın konumunu harita üzerinde görmenizi sağlayan uygulamalar da vardır. Bu tür uygulamalar, harita bulma web siteleriyle entegre edilmiştir. Arama yapmak için İnternet’te oturum açmanız ve haritayı açmanız ve aramaya başlamanız gerekir. Cep telefonunun ve onu kullanan kişinin tam yerini öğreneceksiniz.

Casus Yazılım Özellikleri

Kendi kendine bilgisayarınıza veya telefonunuza yüklenen  çevrimiçi davranışınızı gizlice izlemeye başlayan herhangi bir yazılımdır.

Telefon takip yazılımı ile casus yazılımının özellikleri kısaca şöyledir;

  • Kolaylıkla takip sağlar
  • Kişilerin haberi olmaz
  • Her türlü telefon kaldırabilmektedir
  • Uygun ve kalitelidir.

Bizler de firmamızda siz değerli müşterilerimiz için telefon takip sistemlerinin satışını yapmaktayız. Piyasalardakinin aksine firmamız, en ileri teknoloji ve düzgün yazılım ile çalışan ürünler satmaktadır.

Ürünlerimizin Farklı Şekilde, Kişisel Hak ve Özgürlükleri ve İnsanların Özel Hayatını İhlal Edecek Şekilde Kullanılması Kanunen YASAKTIR..