Casus Bulucu Dedektör

Casus Bulucu Dedektör

Casus Bulucu Dedektör

Casus Bulucu Dedektör

Gizli kamera bulucu, casus kameraları tespit etmede %99,9 doğruluk oranına sahip tek araçtır! Firmamız, ağınızdaki gizli kameraları tespit etmek için gelişmiş ağ araçları satışını gerçekleştiriyor. Gizli kameralar için yaygın uygulamalar mülk güvenliği, kişisel gözetim, fotoğrafçılık veya eğlence amaçlıdır, ancak bunlar ayrıca kolluk kuvvetleri, istihbarat teşkilatları, şirketler veya diğer kuruluşlar tarafından casusluk veya gözetim için de kullanılabilir.

Gizli kamera tespit dedektörleri sayesinde ev veya iş yerlerinizdeki, olası bir araç içindeki tüm gizli ekipmanlar ortaya çıkarılabilmektedir. Bu sayede izlendiğinizi fark etmeniz de mümkün olacaktır. Ayrıca firmamızdan alacağınız dedektörler son derece kaliteli ve kusursuz çalışmaktadır.

Dinleme Cihazı Tespiti

Bir radyo frekansı dedektörü vericileri tarayabilir. Akıllı telefonlar ve yönlendiriciler dahil tüm kablosuz cihazları kapatın, ardından hata dedektörünü evinizin etrafında yavaş ve dikkatli bir şekilde hareket ettirin. Radyo sinyali yayınlayan her şey bulunacaktır. Dinleme cihazı tespit işlemleriniz için bizlerden dedektör satın alabilirsiniz. Piyasada mevcut bulunan dedektörlerden en kaliteli ve kullanışlı olanlarını sizler için satışa sunuyoruz.

Firmamızda bulunan tüm dinleme cihazı tespit ve benzeri ürünleri deneyerek alabilirsiniz. Dedektörlerimiz son teknoloji ürünlerdir, yani kusursuz bir şekilde çalışmanın yanı sıra doğru sonuç da vermektedir. Sizlere teknik anlamda nasıl kullanılabileceğini de göstermekteyiz.

Dinleme Cihazı Dedektörü

Casus bulucu dedektör, mikrofonlar, kameralar ve GPS izleme cihazları gibi elektronik casus ekipmanı bulabilen ve/veya devre dışı bırakabilen bir cihazdır. Kolluk kuvvetleri, askeri karşı istihbarat teşkilatları, suçlular ve kulak misafiri olduğundan şüphelenen sıradan kişiler genellikle hata dedektörleri kullanır.

Casus bulucu dedektörler, radyo sinyallerinin gücünü ölçmenize yardımcı olan el tipi cihazlardır. Evinizde dolaşabilir ve olağandışı RF emisyon kaynakları arayabilirsiniz. Bu da bir hata bulmada oldukça kolaylık sağlar. Yönlendiricinizden bir sinyal geliyorsa, endişelenecek bir şey olmadığı açıktır. Kontrol etmek istediğiniz alandaki tüm kablosuz cihazlardan haberdar olmanız gerekir. Örneğin, bir kablosuz yönlendirici çoğu hata algılayıcıyı çalıştıracak ve yanlış bir okumaya neden olacaktır. Telefonlar ve kablosuz hoparlörler, bebek monitörleri ve benzeri ekipmanlar gibi Bluetooth cihazları için de geçerlidir. Detaylı bilgi ve sipariş için hemen bizi arayabilirsiniz.